Dhomë Dopio Deluxe

Madhësia e dhomës 30 m²

Kjo dhomë gjërë përmban ajer te kondicionuar, TV satelitor të sheshtë dhe pamje nga deti.

null

2 Tek + 1 Krevat Extra Large + 2 Kolltukë

null

Ajër I Kondicionuar

null

Ballkon

null

2 Njerëz

SHËRBIME NË DHOMË